Geslaagden Eerste Hulp Rode Kruis Voorst

Op donderdag 8 november sloten 9 deelnemers hun Eerste Hulp opleiding af met een Europees erkend diploma.
Jeffrey Rijke, Ferdinant Koers, Tom Noijens, Brenda Berenschot, Joop Polderman, Francis Mulder, Suzanne van der Liende, Richard Polderman en Harry van der Liende hadden de afgelopen 8 weken de eerste hulp van o.a. de Reanimatie en AED gebruik, botbreuken, wonden en verslikking zich eigen gemaakt.

Aan het eind van de avond kregen ze van de afdeling en roos uitgereikt. Henk Hurenkamp feliciteerde de deelnemers met de behaalde kennis en bedankte Johan, Peter en de andere vrijwilligers voor hun inzet dat het mogelijk maakt deelnemers op te leiden en zich daarna bij eventuele calamiteiten in kunnen zetten met het verlenen van de eerste hulp. Een aantal van de deelnemers gaven aan zich in te willen gaan zetten voor onze afdeling. Heel fijn dat er weer nieuwe vrijwilligers bij komen die zich belangeloos willen inzetten voor onze gemeente en daarbuiten. Als vrijwilliger wordt je natuurlijk gratis bijgeschoold en kun je diverse opleidingen volgen binnen het Rode Kruis. Hierbij kun je denken aan O&V (opvang en verzorging bij calamiteiten), ADL (algemene dagelijkse levensverrichtingen), Omgaan met Porto en Mobilofoon, Rolstoelbusvervoer, Wandel en Sportletsels en Kaderinstructeur.